Klienti Petcare o nás říkají:

reference:

Ondřej (25 let, obchodník) Před časem jsem si pořídil s bývalou přítelkyní malé roztomilé štěně Jménem Oněgin.Po čase přítelkyně odešla a já si našel časově náročné zaměstnání. Mého psa miluji, jenže ho málo kdo zvládne.Proto nepřicházelo v úvahu svěřit venčení nikomu jinému, než odborníkům z PetCare. S Jirkou byla úžasná domluva, teď kdykoliv mám v práci frmol vím, že stačí zavolat a o mého psa je postaráno. Jsou to vážně profíci. I takového tažného koně jako je můj pes s přehledem zvládají.

Dana (68let, důchodce) Bobíka jsem si pořídila z útulku v pražské troje před 5 lety. Bohužel od té doby se můj zdravotní stav zhoršil a děti mají hodně práce. občas nemůžu s pejskem ven, proto mi syn sehnal Jirku z PetCare. Nečekala jsem jak moc mi vyjdou vstříc, vždy si pro Bobíka přijedou a je vidět, že vědí co dělají.

Alena(50let, administrativní pracovník) Kočky mám ráda protože nepotřebují tak častou péči jako třeba pes, kterého bych si kuli své časově náročné práci nemohu dovolit.Občas ale musím odjet pracovně do zahraničí a děti s péčí o mé zvíře nechci otravovat. Dlouho jsem kuli tomu nikam nejezdila,